Cevapla 4 mesaj 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
415 tekleme ve yakıt sorunu
  • toollga
    İsim Soyisim: rıfat tutsak
    Arac: persona 415
    Meslek: otomotiv
    kan grubu: arh+
    Memleket: bursa

415 tekleme ve yakıt sorunu

gönderen toollga » 11 Eyl 2014 20:35

öncelikle herkese meraba elimde persona 415 var benim sıkıntım arac giderken tekleme silkeleme gaz yememe ve boğulma yapıyor YAKITIDA ÇOK ÇOK yuksek yaklasık ş.dısı 60 kuruşa dayanıyor benzinde.servise götürdüm motor lambası yanıyordu fişe taktılar benzin otomotiğinde sıkıntı olduğunu söyleyip hata kodunu sildiler ama sorun çözülmedi bende araca 2 gün öncesi sıralı sistem lpg taktırdım ama sorun halen çözülmüş değil.aracın buzi ve buzi kablolarını değiştirdim sorun hm aynı bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.bursada ikamet ediyorum iyi bir tamirci önerirseniz benim için çok iyi olacaktır
  • Kullanıcı avatarı
    AdemUsta
    Aktif
    İsim Soyisim: Adem Ekinci
    Yasınız: 36
    Arac: Mazda 3
    Meslek: Motor Ustası
    Memleket: İstanbul

Re: 415 tekleme ve yakıt sorunu

gönderen AdemUsta » 19 Eyl 2014 16:03

toollga yazdı:öncelikle herkese meraba elimde persona 415 var benim sıkıntım arac giderken tekleme silkeleme gaz yememe ve boğulma yapıyor YAKITIDA ÇOK ÇOK yuksek yaklasık ş.dısı 60 kuruşa dayanıyor benzinde.servise götürdüm motor lambası yanıyordu fişe taktılar benzin otomotiğinde sıkıntı olduğunu söyleyip hata kodunu sildiler ama sorun çözülmedi bende araca 2 gün öncesi sıralı sistem lpg taktırdım ama sorun halen çözülmüş değil.aracın buzi ve buzi kablolarını değiştirdim sorun hm aynı bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.bursada ikamet ediyorum iyi bir tamirci önerirseniz benim için çok iyi olacaktır

map sensörüne bir bakın tp ayarını kontrol ettirin sübop ayarlarına bir baktırın birde yakıt enjektör hattının üzerinde benzin diyaframı var bir kontrol ettirin patlak olmasın .

birde sorun benzin pompası ise arıza lanbası söndürülme ile sorun çözülmez benzin motorunun degişmesi lazım ..
    Ekinci Otomotiv Özel Servis
    Mazda - Mitsubishi - Honda -Proton- Japon- Uzakdoğu ve Bilimum Araçlar Özel Servisi
    İstanbul - Merter 0535 315 57 19 http://www.mazdaekinci.com
  • pire415
    İsim Soyisim: Mehmet Tarık
    Arac: Proton 415gli
    Meslek: Pompacı
    kan grubu: B rh+
    Memleket: afyon

gönderen pire415 » 17 Kas 2014 23:10

Arkadaşlar mrb Persona 415 ön tampon lazım acil olan varsa ulaşın bana 05313920026
  • antalyagen2
    İsim Soyisim: ersin eroğlu
    Arac: gen 2
    Meslek: asker
    kan grubu: abrh+
    Memleket: antalya

gönderen antalyagen2 » 24 Mar 2018 19:01

SONUÇ NE OLDU SIKINTI HANGİ PARÇADYAMIŞ
Cevapla 4 mesaj 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir