Angel Eyes Far Yapımı
  • ahmetalkan25
    Meraklı
    İsim Soyisim: A A
    Yasınız: 20
    Arac: GEN-2 1.6 MEDİUMLİNE
    Meslek: A
    kan grubu: ARH+
    Memleket: ERZ
    İletişim:

Re: Angel Eyes Far Yapımı

gönderen ahmetalkan25 » 02 Kas 2011 02:23

abi benim araçta bu öylesine nete attım 20 veren olursa bırakıcam :) http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 720/detay/
    Babadan Oğula Proton ...
  • Kullanıcı avatarı
    alper
    Katılımcı
    İsim Soyisim: İSMAİL
    Arac: PROTON GEN 2
    Meslek: SAĞLIK PERSONELİ
    kan grubu: ORH+

gönderen alper » 02 Kas 2011 02:29

gerçekten gayet güzel bir rengi ve duruşu var... nasip tabi istediğin fiyata satılırsada güzel olur,satmazda modifiyeden geçirirsende güzel olur... her iki durumdada iyisin.. bu arada aynı model araçlarımız kilometredede seninki azucuk daha fazla... ama gayet temiz,Allah bozmasın :)
  • ahmetalkan25
    Meraklı
    İletişim:

gönderen ahmetalkan25 » 02 Kas 2011 02:41

Allah seninkinide nazardan saklasın abi ben satmak için almadım bu arabayı ama sonuçta ticaret 20 veren olsa satarım ;) bizde 99 415glsi var ona güvenerek bunu aldım zaten o da 160bin km de bu aracı modifiye edicem orjinalliğini bozmadan inşallah bilgi paylaşarak daha güzel şeyler yaparız
    Babadan Oğula Proton ...
  • Kullanıcı avatarı
    alper
    Katılımcı

gönderen alper » 02 Kas 2011 02:50

eyvallah... benimki bu seneye kadar iyiydi bu sene 3kez nazar değdi maalesef... ilkinde 70yaşında bir dede ford connectle arka sol kapımı içine gömdü,hemde tali yoldan çıkıp anayolda giden aracıma geçirdi,diğerinde kavşakta kırmızı ışık ihlali yapan bi araç önüme çıktı,tampon kaput ızgara değişti.. en sonuncusundada drift yapmaya çalışan mal bir şayinci park halindeki arabama boydan boya sürtündü.... ben ise hepsini itinayla kalayladım ama olan bizim emektara oldu... valla canıma yetti bu sene sinir küpü gibi gezdim milletin mallığı yüzünden desem yeridir :tytryhkktr:
  • ahmetalkan25
    Meraklı
    İletişim:

gönderen ahmetalkan25 » 02 Kas 2011 03:02

abi öyle ya kaza aniden oluyor gözün gibi baktığın araba gidiyor bak ben erzurumda diğer arabayla sinyal verdim dönücem baktım dikiz aynasından kamyon geliyor kafayı sokmuştum kaça bildiğim kadar kaçtım geldi arkadan vurdu 1 ay olduğu yok aynı yerden birisi yine vurmuş son 4 yıl içinde aracın orjinalliği gitti :S yani yoksa çok temizdi diğer araç Allah kimseye göstermesin öyle şey morali bozuluyor arabadan soğuyor
    Babadan Oğula Proton ...
  • Kullanıcı avatarı
    alper
    Katılımcı

gönderen alper » 02 Kas 2011 16:21

öyle arkadaşım öyle... valla dediğin gibi soğumaya ramak kalmıştı... şu an görev yaptığım yerde bu renkte tek araba benimki,herkes porche görmüş gibi bakardı ben geçerken.. hatta hastaneden bi arkadaş;abi sat bu arabayı milletin nazarı değecek der dururdu... hele o kırmızı ışıkta önüme atlayan lavuğun dediği çok traji komikti; valla ben senin arabayı görmedim.. yahu arkadaş dedim,bu renkte parlak turuncu bi aracı görmemek için insanın kör olması lazım... dedimde nooldu :| vurdu gitti elin oğlu gül gibi orjinal araca,yıktı hayallerimi jyj
  • ahmetalkan25
    Meraklı
    İletişim:

gönderen ahmetalkan25 » 04 Kas 2011 00:02

Allah bir daha göstermesin abi. memlekete geldim mavi güvercin izmirde yatıyor 415 ile takılıyorum altın sarısı onun resimlerinide çekeyim bayramdan sonra atıcam buraya ikisinede :D
    Babadan Oğula Proton ...
  • iltmm123
    İsim Soyisim: hamit ilengiz
    Arac: proton gen 2
    Meslek: diş teknisyeni
    kan grubu: 0+r
    Memleket: hatay

gönderen iltmm123 » 12 Ara 2019 22:54

file:///C:/Users/Pc/Desktop/20191102_16_23_1035.png alın size angel far takılmış gen 2 hataydan herkese selamlar ... ;)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir